Наші наречені

Роксолана

Слів замало щоб передати мою вдячність за роботу команди салону Грейс, особливо власниці салону пані Наталі, вона справжній професіонал своєї справи! Потрапивши до рук цих чарівниць мої хвилювання зникли в один момент! Я впевнена, що жодна наречена не залишиться незадоволеною після відвідування цього салону! Вибір суконь найвідоміших українських дизайнерів просто вражає, в салоні можна знайти сукню на любий смак та гаманець! Навіть якщо у Вас специфічна фігура і жодна сукня в салоні Вам не підійшла, то не поспішайте засмучуватися, вихід є, швеї салону врятують ситуацію! Я дуже щаслива, що мій вибір зупинився саме на них, я не тільки була королевою на власному весіллі, а ще й знайшла нових, вірних друзів! Бажаю Вам процвітання, продовжуйте в тому ж дусі, у Вас це прекрасно виходить! Дякую!

Анна

Обожнюю візити у салон «Грейс». З 2006 року я перед кожною важливою датою у моєму житті відвідую даний салон. Там замовляла  сукні на випускний, на весілля, на ювілеї та дні народження.  Чому я обираю саме цей салон? Тут дуже приємна атмосфера. Надзвичайно великий вибір суконь на будь-який смак. Ставлення до клієнтів на вищому рівні…тут працюють професіонали своєї справи з гарним почуттям смаку та стилю. Вони  розуміють бажання клієнта з пів слова, завжди порадять та допоможуть підібрати найкращий образ, з величезною відповідальністю ставляться до своєї роботи, звертають увагу на кожну деталь.

Анна

Анна

Анна

Вікторія

Дякую Вам величезне, мені з Вами дуже пощастило, в такий важливий день почувала себе на всі 100% комфортно та впевнено! Дуже Вам дякуємо! Усім раджу лише ваш салон! Приємно бути у руках справжніх професіоналів та дуже щирих людей) Процвітання вам та вдячних клієнток

Анжела

Марія

Наталя

Сніжана

Тетяна

Тетяна

Тетяна

Олеся

Юлія